BAYER

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Середньоранній гібрид з високим потенціалом врожайності та високою зимостійкістю. Максимально реалізує свій потенціал продуктивності в умовах достатнього та нестійкого зволоження. За рахунок стійкості до вилягання, розтріскування стручків та компенсаторній здатності формує високі урожаї насіння з підвищеним вмістом олії. В осінній період гібрид має швидкі темпи росту та розвитку, що дає можливість збільшити діапазон строків посіву. Характеризується стійкістю до фомозу завдяки гену RLM7. Адаптований до технологій з різним рівнем ресурсного забезпечення.

 

Швидке замовлення

Гібрид поєднує в собі декілька унікальних переваг: високу зимостійкість, високу посухостійкість, стабільно високий потенціал врожаю із простотою і легкістю контролю бур’янів у полі.

Швидке замовлення

Високоврожайний середньопізній гібрид з комплексною стійкістю до хвороб та специфічною стійкістю до фомозу завдяки гену RLM7. Характеризується інтенсивним нарощуванням листкового індексу, сильною кореневою системою та стеблом і здатен формувати урожайність на рівні кращих класичних гібридів.

Швидке замовлення

Середньоранній гібрид для екстремальних погодних умов в зимовий період. Розвиток восени середній, що дає змогу використовувати більш широке посівне вікно, весною краще використовує вологу та елементи живлення за рахунок швидкого старту. Придатний для інтенсивних та адаптивних технологій, має високу стійкість до розтріскування стручків та вилягання.

 

Швидке замовлення

Гібрид, який поєднав в собі високі стандарти зимостійкості, технологічності та якості (високий вихід олії). Пластичний до умов вирощування в зонах Лісостепу та Степу. В осінній період гібрид швидко формує потужну листкову розетку і добре перезимовує. Характеризується комплексною стійкістю до фомозу та високою стійкістю до розтріскування стручків.

 

Швидке замовлення

Гібрид з низькою біомасою, що відрізняється стрімкими темпами проростання та формування потужної розвиненої листкової розетки перед зимівлею. Раннє та дружнє відновлення вегетації навесні, добра зимостійкість та висока посухостійкість – всі ці ознаки зумовлюють високу пластичність та високий потенціал продуктивності гібриду у посушливих та стресових умовах.

 

Швидке замовлення

Гібрид нового покоління, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності та відмінну екологічну пластичність. Підвищена стійкість до осипання насіння, стійкість до хвороб та добра посухостійкість є гарантом високої стабільності врожаю. Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту.

Швидке замовлення

Гібрид інтенсивного типу, який також має повну резистентність до кили капустиПовна резистентність до кили капусти (Clubroot), Висока зимостійкість, Висока стійкість до розстріскування стручків, Високий вміст олії

Сортотип
Класичний Clearfield
Група Стиглості
середньоранній
 
Швидке замовлення

Висока пластичність та адаптивністьГібрид нової генерації для ультраконтитнентальних умов вирощування із високим потенціалом урожайності.

Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньостиглий
Швидке замовлення

Весняний спринтер

Гібрид адаптований до технологій з різним рівнем ресурсного забезпечення. Характеризується високою пластичністю (придатний до вирощування на різних типах ґрунтів)

Сортотип: класичний
Група Стиглості: ранньостиглий
рекомендації: 
Швидкі темпи осіннього росту дозволяють збільшити діапазон строків сівби, а швидкий весняний старт створює передумови ефективного використання запасів вологи та добрив. За вмістом та виходом олії гібрид є одним із найкращих
Характеристики
• Висока екологічна пластичність (придатний для вирощування у всіх зонах України)
• Придатність до вирощування на кислих ґрунтах та легкого механічного складу
• Високі темпи росту восени дозволяють максимально подовжити посівний період
• Швидко відновлює вегетацію навесні і максимально ефективно використовує зимові
запаси вологи та удобрення
• Висока стійкість до хвороб (ген RLM7)
• Абсолютна стійкість до розтріскування стручків
• Високий вміст олії

Швидке замовлення

Сорт ріпаку характеризується дуже високим урожаєм і дуже хорошою зимостійкістю.

Сильний, морозостійкий з високим вмістом жиру.

Характеристики:

Відмінна реакція на інтенсифікацію технології вирощування.

Високі темпи зростання восени дозволяють максимально продовжити посівної період.

Високі показники зимостійкості серед класичних гібридів.

Повільно відновлює вегетацію навесні, що захищає від пошкодження точок зростання весняними заморозками.

Висока стійкість до розтріскування стручків.

Високий вміст масла.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину