FAQ

 • ЯКА ГАРАНТІЯ У МОГО ТОВАРУ?

       Гарантійний термін товару обчислюється з дня його продажу. Він зазвичай вказаний в експлуатаційному документі на товар (гарантійному талоні, технічному паспорті,сертифікаті, етикетці або в іншому документі, що додається до товару). На сайті виробника Вашого товару.Продаємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію,від надийніх віробників.

 • Чи здійснюєте Ви доставку до квартири і підйом на поверх?

  Товари доставляються клієнтам любим зручним способом:
  Самовивіз зі складу-магазину,попутним транспортом,Новою поштою в відділення,новою поштою з адресною доставкою,Укрпоштою,Делівері.

 • Чи можливо купити товар в розстрочку?

  На жаль, в даний момент можливості купувати товари в розстрочку немає.
  Ви можете оформити замовлення на товар, який Вас, доступний у нас на сайті, в кредит
  Також, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку, ми можемо запропонувати Вам розглянути варіант оформлення замовлення за допомогою послуг «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами»

 • Чи можливі консультації?

  Так надаємо безкоштовні агрономічні консультації,допомагаємо в оформленні заказу,при необхидності виїзд спеціаліста в господарство.

 • Чи можливе повернення товару?

  Товар завжди оглядається покупцем при отриманні,але якщо при якійсь причині клієнт незадоволений,товар можна повернути , або замінити на інший.

 • Чому ми повинні купувати саме у Вас?

  Є декілька причин співпраці з нами:
  У нас висока якість сертифікованого товару,акції,специальні пропозиції,присутьня безкоштовна доставка при великих об'ємах,безкоштовні консультації,та можливість розробки системи захисту рослин.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину