Протруйники насіння і грунту

Категорії

Пpoтpуйники насіння - це спеціальні xімічні пpeпapaти, які застосовуються для пpeдпocівнoї oбpобки pізниx культуpниx pоcлин, з метою запобігання сходів від хвороб та шкідників рослин.

Протруювання насіння і посівного матеріалу є обов'язковим прийомом в технології обробки різних культур.

Якісна обробка насіння забезпечує половину успіху протруйників зерна. Щоб уникнути зниження схожісті, слід визначити граничні терміни обробки перед посадкою. Вибір способу обробки буде залежати від препарату, властивостей насіння і біологічних особливостей збудника. Розрізняють такі основні способи протруювання:

  • сухе;
  • напівсухе;
  • мокре.

При сухому протруюванні або опудрюванні наносяться сухі порошкоподібні препарати на поверхню насіння. Але через низьку прилипаємість в ході обробки значна частина порошку втрачається. Також сухі хімікати активно порошать, що збільшує ризик отримання отруєння людини і забруднення навколишнього середовища.

При напівсухому протруюванні наноситься суспензія або розчин без подальшої сушки. Цей спосіб досить складний, але дозволяє вводити в суміші стимулятори росту і добрива. Їх використання значно економічніше на насінні з гладкою поверхнею, таких як кукурудза або горох. Ще одним варіантом напівсухого протруєння є дражування насіння. В цьому випадку пестициди, стимулятори росту і добрива використовують одночасно з глинистими мінералами.

При мокрому протруюванні передбачається значне збільшення вологості посівного матеріалу. Після замочування в емульсії, розчині або суспензії необхідна тривала сушка насіння. Тому такий метод є досить трудомістким, але гарантує високу біологічну активність.

У нашому магазині пропонується великий асортимент засобів захисту рослин. Тут можна купити протруйники насіння і стимулятори росту, гербіциди, фунгіциди та багато іншого.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину