Застосування мікродобрив

Категорії

Мікроелементи важливі для росту і розвитку будь-яких садово-городніх культур. Запас мінеральних речовин у грунті не завжди буває достатнім, тому добавка необхідних мікродобрив допоможе заповнити дефіцит важливих елементів для росту, розвитку, цвітіння і плодоношення. Про те, які мікродобрива вибрати, у чому їх відмінності і як правильно їх застосовувати, ви зможете дізнатися у фахівців нашого магазину.

Для чого потрібно застосовувати мікродобрива:

  1. Для нормалізації обміну речовин і поліпшення процесу фотосинтезу - в результаті рослини повноцінно ростуть і активно плодоносять.
  2. Для відновлення рослин. Наприклад, після обрізки яблуні та груші рекомендується проводити обприскування розчином мікроелементів, щоб зміцнити дерева. Газону мікродобрива допомагають швидше відновлюватися після зими.
  3. Для посилення імунітету і стійкості рослин до несприятливих факторів і допомоги в боротьбі з шкідниками і хворобами. Ефект посилюється, якщо одночасно застосовувати мікродобрива в комплексі із засобами захисту рослин (інсектицидними та фунгіцидними препаратами).
  4. Для підгодівлі розсади - це підвищує стійкість до стресових факторів при пересадці, сприяє приживлюваності і підсилює плодоутворення.

Мікродобрива рекомендується наносити у вигляді обприскувань - через лист вони швидше засвоюються.

Мікродобрива так само широко застосовуються на етапі посіву: для насіння, грунту і розсади.

  • У комплексному розчині мікродобрив можна замочувати насіння.
  • Суміш мікродобрив вносять при приготуванні або купівлі розсадного грунту, для насичення землі набором макро- і мікроелементів.
  • При неякісному розсадному грунті, при зростанні сіянців можуть з'явитися помітні проблеми з мікроелементами. Їх дефіцит призводить, наприклад, до такої поширеної проблеми, як пожовтіння листочків.
  • Для розсади мікродобрива потрібні, щоб сіянці легше і швидше прижилися на новому місці після висадки.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину